Bu kablosuz sistemi kurmayı düşündüğünüzden daha az zor hale getirir. Aynı anda birden fazla set kullanılacak olsa bile, sistemleri tek tek açmanız yeterlidir, her kurulumun alıcısı ve vericisi otomatik olarak senkronize olacaktır.  

 

 • Verimlilik ve tutarlılık söz konusu olduğunda, pil gücü iç mekan için en iyi seçim olmayabilir. Ancak saha kullanımıyla ilgiliyse ve hantal bir AC çıkışlı güç bankası ile uğraşmak istemiyorsanız, pille çalışan cihazlar sadece üzerinden geçebilir. Sadece saniyeler içinde yeniden yükleyin ve eşleştirin ve tekrar başlayın.       
 • Alıcı, bir çift AAA boyutlu pilden güç alırken, vericiye şarj edilebilir (Duracell önerilir) veya tek seferlik (Amazon Basics önerilir) AA pillerle çalışır.
 • Vericinin okunması kolay LCD'si pil ömrünü ve mevcut frekans kanalını gösterir.
 
 
 • Bu kablosuz sistemle, kurulumu tamamlamak için bir eğitmen veya sunucunun ses teknisyeni olması gerekmez. Tüm sistem oldukça açıklayıcıdır: bir alıcı ses sinyalini alır ve onu bir hoparlöre veya PA sistemine gönderir . Hoparlörünüzde , alıcıdaki fişin (1/4" veya 6,35 mm) boyutuna uygun bir giriş bağlantı noktası bulmanız yeterlidir .
 • Sistemi başarılı bir şekilde senkronize etmek için lütfen hoparlör Bluetooth'unuzu kapatın ve fon müziği sağlayan cihazı hoparlöre kablolu bağlantı ile bağlayın. En iyi sesi elde etmek için lütfen hoparlörünüzde uygun bir giriş kazanç seviyesi ayarlayın.
 • Duruma daha fazla uyması için tonu biraz değiştirmek veya genel adresinizi kaydetmek isteyebilirsiniz, ardından bu kablosuz sistemin alıcısını bir mikrofona veya mikserinizin 1/4" jakına takın ve çalışmaya başlayın! 
 • Bir saha kaydı için utanmış görünebilir ve yüzünüzün önünde büyük bir kayıt cihazı tutmak rahatsız edici olabilir. Özellikle uzaktan kayıt yapmak istediğinizde ve yine de daha az arka plan gürültüsü olan sese ihtiyaç duyduğunuzda. Ardından bu kablosuz mikrofonu kayıt cihazınızın 1/4" veya 3,5 mm'sine (birlikte verilen kamera adaptörü aracılığıyla) bağlayın.

 

 

 

Değiştirilebilir Yaka Mikrofonu

Değiştirilebilir Başa Takılan Mikrofon

TRRS Mobil Adaptör

TRS Kamera Adaptörü

Sunum, geniş bir mekanda konuşma için ideal, izleyiciler giysinizin altındaki gizli mikrofonu fark etmeyecekler ama net sesiyle etkilenecekler! Hafiftir, ancak sıkıca oturur, bir Yoga öğretiminde veya çoğu yüksek yoğunluklu aerobik dersinde kullanırken kesintisiz ses elde etmeyi mümkün kılar. 1/4" fişi telefonunuzda/tabletinizde ortak bir fişe dönüştürür. Bu bir USB Type-C cep telefonuysa, ayrıca bir kulaklık adaptörüne (dahil değildir) ihtiyacınız vardır. Dik açılı tasarım, alıcıyı büyük bir kameraya veya video kameraya bağlamak için kullanışlıdır, bu da fişin bir darbeyle kırılmasını önler.  

 

 

 • Ses sinyalini ne kadar az güçlendirirseniz, insanlar o kadar doğal ses duyar. Ayrıca, hoparlörünüzde daha düşük bir kazanç ayarını mümkün kılan doğuştan gelen yüksek hassasiyet. Daha kulağa hoş gelen ve daha çok yüz yüze bir duygu sunumu yapmak hiç bu kadar kolay olmayacak. Sesiniz oldukça yumuşaksa, sırtınızı kaplayan başa takılan mikrofonunuz vardır. Sizi iyi almak için daha doğrudan ağzınıza işaret eder.  
 • Kardioid desen, gürültüyü, özellikle arka plan sesini azaltmada mükemmel bir iş çıkarır. Artı küçük bir yaka kapsülü boyutu, gürültü reddi ölçeğin hemen dışında.
 • Bu bilgisayarlar ile değil iş . Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde bir Zoom görüşmesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız , lütfen bunun yerine K031B USB kablosuz sistemine dönün: https://fifinemicrophone.com/products/fifine-k031-wireless-lapel-microphone-for-pc   

 

 

 • Video içerik oluşturmada kendinizi post prodüksiyon zahmetine çok sokmak istemiyorsanız, en iyi ses kalitesini elde etmek en önemli kısımlardan biridir. Ancak videonuzu renklendirmek için bazı uzun çekimler isteyebilirsiniz. Bir av tüfeği mikrofonu, belli bir mesafede duruyorsanız işi iyi yapar. Ancak etrafta dolaşmaya başladığınızda, kablosuz bir mikrofona karşı gerçekten istiflenemez.
 • Sadece 1/4" girişli bir cihazda kullanmanızı öneririz. Ancak uygun bir hoparlör bulamadığınızda sadece 3.5mm aux bağlantı noktasına sahip bir hoparlörde çalışmasını sağlamak mümkündür. Sadece kullandığınızdan emin olun. bağlantı için bu kamera.
 
 
 • Süslü akıllı telefonlarınız ses kalitesinde kötü olmayabilir. Ama ona yakın konuşmadığınız durumla baş edemez. Arka plan sesi konusunda endişeleriniz varsa, shotgun mikrofon da ideal olmaktan uzaktır. Kablosuz bir sistem seçimi geride kalmıyor, aslında iyi netliği ve hareket etme esnekliği için kolayca cevap olabilir.
 • Mobil ile bağlantılı sonra, olacak DEĞİL herhangi bir ses telefonunuzdan çıkan duyuyorum. Alıcının fişini çekmediğiniz sürece. Bu nedenle, yalnızca görüntülü aramalar, konferanslar için değil, kayıt için uygundur. 
 
 

UHF (Ultra Yüksek Frekans), nüfuz edilebilir sinyali ile tanınır. Bu nedenle, yerleşik alanlarda kullanmak için VHF, Bluetooth veya WiFi yerine daha iyi bir seçimdir. Böylesine güçlü bir sinyalle, ekonomik kablosuz mikrofon K037B bile 45-60 fit'e kadar sabit bir kablosuz menzile sahiptir. Menzil, engeller karşısında değişebilir, ancak yine de oynamak için bolca yeriniz var. 

 

 • Bu kablosuz sistemin seçilebilir 20 frekans kanalı vardır, bu da daha az mükemmel ortamlarda bile çatışmasız iletim sağlar. Çünkü başka bir kanala geçmek için üstteki düğmeye tıklayarak frekans sorunlarından kaçınabilirsiniz. Bir saniye içinde sistem eşleşecek ve tekrar formda olacaktır. Frekans çakışması artık çevrimiçi kursunuzu bozamaz.
 • Bu özelliğinden dolayı farklı frekans kanallarına ayarlayarak aynı anda 3 ila 5 set kullanabilirsiniz.

 

Özellikler

 

Frekans bandı UHF 565-584MHz
Tip yoğunlaştırıcı
Kutup Deseni kardioid
Frekans tepkisi 50-16kHz
Güç kaynağı Verici: 2 AA Pil
Alıcı: 2 AAA Pil
Çıkış Bağlantısı 1/4" TS konektörü (1/4" - 1/8" TRS ve TRRS adaptörleri)
kargo ağırlığı 0,8 kg


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4