Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Depodankapiya.com MEGAVİZYON İTH.İHR VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ firmasına ait bir e-ticaret sitesidir. Birçok markanın  ithalatçısı ve üretici olması nedeniyle herhangi bir aracı olmadan  direk tüketiciye  aynı gün kargolama imkanı ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca TSE onaylı servisi ile elektronik tüm ürünlerde 2 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süre içerisinde arızalanan tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkanı ile tarafımıza ulaşmasını ve en kısa zamanda ilgili sorunu giderip  yine ücretsiz olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Firmamız MEGAVİZYON, 2001 yılında kurulmuştur. Yenilikçi ve genç yönetim organizasyonu, Türkiye geneline hizmet veren dağıtım kanalı, perakende sektöründe tecrübeli satış kadrosu, kendine ait 5000 m2 kapalı depolama alanı, ileri teknolojiyle donatılmış merkez ofisi ile İstanbul Samandıra' da faaliyet göstermektedir. İthal ettiği kaliteli ve farklı ürünleriyle Türkiye pazarında takip edilen öncü ve yenilikçi bir firmadır. 10 ana kategoride JWIN, SKYPAL, OYUMCAK, PHILIPS ve CASIO markaları ile toplam 500 civarında ürün çeşidine sahiptir. Kuruluştaki ana faaliyet konusu, Türkiye' de özellikle organize perakende zincirlerine dönemsel promosyon ürünler ve spot ürünler sağlamak olan MEGAVİZYON, birçok büyük mağazanın ses getiren satış aktivitelerine öncülük etmiştir. Etkin satış gücü ile satışını yaptığı tüm ürünleri kısa sürede piyasada bilinir ve tercih edilir hale getirmeyi başarmıştır.

MEGAVİZYON, Türkiye Casio  Müzik Aletleri Resmi Distribütördür. Org ve piyano ürünlerini tüm elektronik ve yerel zincir mağazalar, özel ve devlet okulları, e-ticaret siteleri resmi dağıtıcısıdır.

Ayrıca Jwin markası ile Müzik Aletleri (Org,piyano gitar,keman,bateri,mızıka,ritim aletleri ve aksesuarları vb ürünler Ses sistemleri,Oyun konsol aksesuarları vb ürünleri,Skypal markası ile Kulaklık,Klavye,Mouse,Sıcak Su torbası vb promosyonluk ürünler, Oyumcak ve micomic markaları ile oyuncak, Evstyle markası ile mutfak gereçleri ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.

Toptan ürün alımı yapmak istiyorum?

Toptan ürün alımı yapmak isteyen bayiler vb firmalar için bayi girişi üyelik oluşturulması veya iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4