ÖZELLİKLER

Vizör Büyütme Güç
10x Fixed 10x,20x,45x 450X


OKUL MİKROSKOBU

Pratikbir şekilde okulda Ve evde kullanabileceğiniz basitçe dizayn edilmiş, kullanımıkolay mikroskobu almış bulunmaktasınız. En iyi sonucu elde etmek için Vemikroskobu kullanırken eğlenmeniz için kullanma kılavuzunu mutlaka okuyunuz.

 

PAKETİNİÇİNDEKİLER:

1x  Mikroskop

3xBoş Slayt

1xHazırlanmış Slayt

6xKapak Slibi

6xBoş Etiket

1xDamlalık

1xKullanma Kılavuzu

 

MİKROSKOBUNUZU TANIMA

MikroskobunuzuKutusundan dikkatlice çıkarınız. Mikroskobu lamba altı Veya pencere kenarı gibiaydınlık bir ortamda Ve düz bir zemine koyunuz.

  1. Göz Yeri: Toz kapağını kaldırın Ve güVenli bir şekilde saklayın.
  2. Odak Kontrol Düğmesi: Kolun üst tarafına yerleştirilmiştir. Bu iki düğmeyi çevirerek odaktaki değişiklikleri görebilirsiniz. Bu işlemi yavaşça yaparak en iyi odaklamayı sağlayabilirsiniz.
  3. Güç Göstergesi ile Dönen Objektif Kulesi: Farklı büyütme gücüne sahiptir. En küçük olan en düşük seviyede güce, en uzun olan ise en üst seviyede güce sahiptir.
  4. Sahne: Dönen objektif kulesinin altına yerleştirilmiştir. Sahne; ortasında delik olan düz bir yüzeydir, ortasındaki delik aynadan yansıyan Veya oluşturulan ışığın mikroskop lensine gitmesine yarar.
  5. Sahne Klipsleri: Slaytı sıkıca yerinde tutmayı sağlar.
  6. Yansıtma Aynası Ve Görüş Işığı: Sahnenin tam altına yerleştirilmiştir. Aynanın açısı ayarlanarak mikroskobun içine giren ışığın yoğunluğu kontrol edilebilir. Görüş ışığı aynanın altına yerleştirilmiştir. Eğer ekstra ışık gerekirse aynayı kaldırarak ışığın düğmesini açınız. Aşağı doğru çevirirken ışık sönecektir .

 

ÖNEMLİ:

Aynadanışığa doğru Ve tersi işlemde ışığı aşağı Ve yukarı döndürünüz.  Ayna / ışık bir uçtan bir uca saat yönüneVeya saat yönünün tersine çevirmeyiniz. Eğer yanlışlıkla bunu yaparsanız, ışıkdoğru pozisyonda olmayacaktır. Düzeltmek için yarım saat yönünde rotasyonyapmalısınız.

  1. Nal Şekilli Taban: Kaymaz, lastik taban. Tabanı 2 adet AA pil takmak için çıkarınız. Mikroskoptaki ışıklar için yeni Ve kaliTeli AA Alkaline pil takınız. Pil yuvası bu ünitenin alt kısmınDadir. Kapağını dikkatlice çıkarınız Ve 2 adet pili Kutuplarına dikkat ederek grafikte gösterdiği şekilde yerleştiriniz. Eski Ve yeni pilleri aynı anda kullanmayınız. Farklı tip pilleri aynı anda kullanmayınız. Pilleri düzgün yerleştirdiğinizden emin olunuz.
  2. Renk Filtresi: Paketin içinden renk filtresini bulabilir, gerektiği zaman sahnenin altına koyarak kullanabilirsiniz. Slâytlara bakarken zıtlıkları Ve detayları artırmak için kullanılır . 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4