Özellikler:
Bant: YARMEE
Stil: masa üstü
Renk: siyah
Güç tüketimi: 5V 50mA
Örnekleme oranı: 44.1KHz
Bit hızı: 16bit
Uygula: bilgisayar mikrofonu
Dönüştürücü: kondenser mikrofon
Mikrofon malzemesi: Metal
Set tipi: tek mikrofon
Fonksiyon: profesyonel mikrofon

【Çok amaçlı kondenser Microphone】

Tak ve çalıştır usb kayıt mikrofonu, 1.5 metre USB kablosu ile birlikte gelir, sadece USB arayüzüne ek sürücü yazılımına gerek yoktur, ses kartı veya fantom gücü gereklidir. Oyun, akış, sohbet, web konferansı, podcast, kayıt, Zoom, Skype, YouTube video vb.

【Mükemmel ses kalitesi 】

Radyo pamuğunda yerleşik bilgisayar mikrofonu, daha fazla netlik toplamanıza yardımcı olur., size net ve pürüzsüz bir vokal sağlamak için, sizi rahatsız etmek için garip bip sesi, yankı sesi veya başka bir arka plan gürültüsü yoktur. Kendinizi oyununuza veya kayıt anlarınıza daldırabilirsiniz.

【Şık mat görünüm】

Dayanıklı metal yapıya ve yüksek dereceli mat dokuya sahip bilgisayar mikrofonu, parmak izlerini bırakmak kolay değil, dokunmayı çok rahat hale getirir. Ayrıca tabandan bağımsız olarak dönebilir ve ayarlanabilir tripod, mikrofonun masaüstünde serbestçe hareket etmesini sağlar, sırt çantanıza ve bilgisayar çantalarınıza sığar

【Ek ses bilgisi 】

Ek ses düğmesi kendisi ve yankı fonksiyonu ile kayıt mikrofonu, ihtiyaçlarınıza göre kazancı kolayca ve hızlı bir şekilde kapatabilir veya ayarlayabilirsiniz. İstenmeyen seslerin yanlardan ve arkadan alınmasını azaltan Cardiod pick-up deseni, istenen ses kaynağının izolasyonunu iyileştirir. Bilgisayar mikrofonu, kayda değer lantency gecikmeleri olmadan kaydettiğiniz şeyi dinlemek için kullanabilir.


【Paket ve hizmet】

1 x mikrofon
1 x mikrofon süngeri
1 x Tripod


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4