Özellikler:

Ses kafası: kapasitif

Frekans yanıtı: 30Hz ~ 20KHz

Direktivite: kardioid

(0 ~ 180 ° @ 1KHz> 12db)

Maksimum ses basıncı

Seviye: 120dB S.PL.

Sinyal-gürültü oranı: 70dB

Hassasiyet: 25mV/Pa(-32db ± 2db)

Ses amplifikatörü fonksiyon: + 1dB- + 25dB

Ayarlanabilir kazanç

Ürün boyutu: 160mm * 47mm

Ağırlık: 240g

Ses kontrolü: karıştırma kontrol kulaklık

Çıkış konektörü: USB konektörü

 

1. Mükemmel sadakat: USB kondenser mikrofon 16mm geniş diyafram ve gelişmiş yonga seti ile donatılmıştır. Mikrofon kiti size 24bit / 192kHz, pürüzsüz 30Hz-20kHz geniş bant yanıtı kadar örnekleme oranı sağlayabilir-genişletilmiş frekans yanıtı ev stüdyoları, sohbet için idealdir, skype, MSN, Yahoo kayıt, YouTube kayıt, Google sesli arama, vb. (PS, XBOX ekipmanı için geçerli değildir)

2. Tak ve çalıştır: mikrofon, herhangi bir ek sürücü yazılımı veya ses kartı olmadan, USB A ile B kablosuna Mac ve Windows bilgisayarlara kolayca bağlanabilir, girişim sinyallerini etkili bir şekilde koruyabilir, daha kararlı.

3. Sağlam ve dayanıklı: mikrofon daha dayanıklı olan metal bir kabuk ile tasarlanmıştır. Dikey olarak 70 cm'ye kadar uzatabilen sağlam, tamamen metal asılı makas braketi ile mükemmel hareket aralığı sağlar. Şok montajı mikrofonu sönümleme fonksiyonu ile stabilize edebilir ve mikrofonun düşmesini önleyebilir. Pop filtresi, mikrofonun daha net bir ses kaydetmesini ve daha düşük arka plan gürültüsü elde etmesini sağlar.

4. Cardioid polar modu: kardioid polar mod tasarımı, ses alımını yan taraftan azaltır, gerekli ses kaynağının izolasyonunu iyileştirir ve sesi daha net ve daha gerçekçi hale getirir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4