Sapphire SDP-100B 88 Tuşlu Piyano

Sapphire piyano serisi;15 yıllık JWIN markası tecrübesi altında seçkin üreticilerde yüksek standartlarda üretilmiş üst seviye (high-end ) malzeme ve ses kalitesine sahip piyano modelleridir.

Her bütçeye ve amaca uygun model seçenekleriyle fiyat performans ürünüdür.

2 yıl garantili olan JWIN markasının tüm ürünleri ayrıca tecrübeli servis hizmet sunmaktadır.

Sapphire SDP-100B,profesyonel piyano deneyimi yaşamak için yeterli olan 128 polifoniktir. ( çok seslilik anlamında polifoni; birden fazla melodinin ayni anda bir harmoni içinde sıralanışıdır)

SDP-100B; 900 Enstrüman Sesi, 700 Ritim, 111 Demo Şarkı ile donatılmış zengin seslere sahiptir. Bu sayede Piyano, Telli, Vurmalı ve üflemeli vb. enstrüman  seslerini performanslayabilir,  Pop,Jazz,Rock vb. Ritim sesleri şarkılarınıza eşlik edebilir, piyano çalmadığınız zamanlarda cihazda bulunan farklı demo şarkılarla dinleti yapabilirsiniz

Düz yapısı ve iyi dokunma hissi veren kaliteli ABS klavyesi ile akustik piyano çalma deneyimi yaşatacak.

Yer Tipi 3 Pedal Sistemi şık görünümlü ve kolay hasar görmeyecek şekilde tasarlanmış pedal sistemi ile eserlerinize farklı efekt verebilirsiniz. 

Sapphire SDP-100B serisi piyano; yeni geliştirilen DREAM SOUND ses kartı sayesinde gerçek nota sesleri verir, kaliteli ve  soft bir şekilde akustik piyanoya yakın sesler vermektedir.

Kullanılan HIFI dijital amfi ses sistemi sayesinde yüksek ve pürüzsüz ses çıkışına sahip etkileyici, bass ve tiz sesleri çok iyi sunmaktadır.

Sapphire SDP-100B serisi piyano modellerinde bulunan kayıt ve playbek özelliği ile şarkılarınızı kaydedebilir ve tekrar dinleyebilirsiniz. Ayrıca USB flash bellek girişi ile flash bellekte bulunan müziklerinizi piyanonuzda çalma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çevrenizi ve komşularınızı rahatsız etmek istemeyeceğiniz zamanlarda Kulaklık girişi sayesinde sesleri dışarıya vermeyecektir. Ayrıca Çift Kulaklık girişi ile eğitimci ve öğrenci uyumlu bir şekilde aynı anda kullanım imkânı sağlayacaktır.

Midi ve Usb girişleri sayesinde Pc, Ipad ve Tabletlerinizle bağlantı sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerle üretilmiş olan ahşap ve plastik kasası uzun ömürlü kullanım imkânı sağladığı gibi seslerin daha iyi yayılmasını sağlayacaktır.

Şık tasarımları, iz bırakmayan dokusu ve mat siyah rengin ağırlığı mekânlarınızla çok uyumlu olacaktır.

De monte bir şekilde tarafınıza ulaşacak Sapphire SDP-100B serisi piyano kolay kurulum özelliği ile herkesin rahatça kurulum yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.  

Ürün Özellikleri

·         88 Tuşlu Klavye Sistemi

·         Dream Sound  Ses Kartı ile soft ve kaliteli piyano sesleri 

·         LED Ekran,

·         Ana Ses Kontrolü

·         128 Polyphony

·         Tuş Hassasiyet Fonksiyonu ( 7 Seviye )

·         Transpoze Kontrol , Metronom,Akor Kontrolü

·         900 Enstrüman  Sesi,700 Ritim, 111 Demo Şarkı

·         Usb Flash Bellek Girişi ve Müzikleri ileri-Geri Alma Tuşları

·         Kayıt/Playbek

·         15W Ses Çıkış Gücü

·         Midi Giriş Ve Çıkış ,Stereo Audi Giriş ve Çıkış

·         3 Pedal ( Sustain,Sostenuto,Soft Pedal)

·         2 Kulaklık ve Speaker Girişleri

·         35KG

·         Ölçüleri:130.5(L)*36(W)*77(H)CM

·         Kutu içereği; Adaptör, Nota Sehpası


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4