Teknik Özellikler:

Etkili mesafe: 10 m
Hoparlör ünitesi: 4Ω
Renk: siyah, beyaz
Çıkış gücü: 5W
Şarj süresi: 4 ~ 5 saat (hızlı şarj)
Zamanınızı kullanın: 5 saat ürün
Özellikler: 9.2X12x3.2cm
Şarj gerilimi: USB DC5V
Frekans yanıtı: 100Hz 20KHz
SNR: 270dB
Ses girişi: Bluetooth, 3.5mminterface mikrofon

 

Özellikler:

1. Çift hoparlör ses amplifikatörü: bu ses amplifikatörü sesinizi artırabilir ve boğazınızı koruyabilir. Çift mikrofon kombinasyonu sesinizi daha net ve daha yumuşak hale getirir.

2. Profesyonel ses amplifikatörü: bu ses amplifikatörü, yüksek frekanslı bir hoparlör ve tam aralıklı bir hoparlörün bir kombinasyonunu kullanması için benzersizdir, bu yüzden sesiniz net ve yumuşak geliyor, ve rahatsız edici bir çevre gürültüsü yok. 10000sq 'ye kadar ve sesin her köşede duyulabilir.

3. Hafif ve çok fonksiyonlu: bu ses amplifikatörü cep telefonu Bluetooth bağlanabilir, müzik çalmak için TF kartı kullanın, sürekli kullanım 5 saate kadar.

4. Ayarlanabilir kulaklık mikrofon: bu ses amplifikatörü mikrofonlu hoparlör kulaklık esnek boynu tasarımı ile ağzınıza yakın ayarlanabilir. Kulaklık kafanın üstünde bulunur, bu yüzden stabildir ve düşmez. Ürün UHF kulaklıklar için kullanılabilir (dahil değildir).

5. Taşınabilir mikrofon: güçlü, taşınabilir ve kullanımı kolay. Bu güç amplifikatörü hoparlör sistemi gereklidir. Birçok amaç için kullanılabilir ve sınıf, toplantı odası için mükemmeldir ve büyük açık hava etkinliği için de mükemmeldir (bir düğün veya tur rehberi işi gibi).


Kutu İçeriği:
1x hoparlör
1x kafa mikrofon
1x şarj kablosu
1x kemer


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4