Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

 

Evet, Ürün/ürünleri sepetinize ekleyin. “Satın Al” adımlarını takip ederek “Ödeme” adımına gelin. Ödeme sayfasının sol tarafında yer alan ödeme seçeneklerinde “Havale ile  Ödeme” seçimi yaptıktan sonra banka  havale bilgilerimizi  not ettikten sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Banka hesaplarına sipariş tutarının tamamını yatırdıktan sonra ödeminizi ekranlarımızda görüyoruz. Tarafımıza dekontu mail veya müşteri hizmetleri whatsapp bölümüne  ayrıca iletmelisiniz. Ödemeniz tarafımıza kargo teslim saatinden önce ulaştığı takdirde siparişiniz aynı gün tarafınıza kargolanacaktır. Hesap bilgilerimiz sitemizin son sayfasında yer almaktadır.

 

Neden Depodankapiya?

 

Depodankapiya.com MEGAVİZYON İTH.İHR VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ firmasına ait bir e-ticaret sitesidir. Birçok markanın  ithalatçısı ve üretici olması nedeniyle herhangi bir aracı olmadan  direk tüketiciye  aynı gün kargolama imkanı ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca TSE onaylı servisi ile elektronik tüm ürünlerde 2 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süre içerisinde arızalanan tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkanı ile tarafımıza ulaşmasını ve en kısa zamanda ilgili sorunu giderip  yine ücretsiz olarak sizlere ulaştırmaktadır.

 

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

 

Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, banka kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.
Ayrıca, kapıda ödeme, kapıda kredi kartı, indirimli fiyatlardan yararlanmak için hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartına taksit yapılıyor mu?

 

vade farksız 3 taksit  imkanı sunuyoruz. 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26 ncı maddesinin sekizinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, *kozmetik*, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

 

3D Secure Sistemi nedir? Neden güvenlidir?

 

3D Güvenli Ödeme, Internet'ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanıdır. 
3D Secure Sistemi’nde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

Payu Ödeme Sistemi nedir? Güvenilir midir?

 

Sitemiz kredi kartı alışverişlerinde ödeme alım sistemi için PAYU ödeme kuruluşu ile anlaşmalıdır. 3D güvenlik sistemi kullanarak güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Axess, Bonus, Maximum, Card Finans, World, Paraf kredi kartlarına taksit imkanı sunar. PayU Türkiye, 6493 sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu doğrultusunda lisanslı ödeme kuruluşudur. Aynı zamanda 2015 yılından bu yana ÖDED üyesidir.

 

Neden Depodankapiya?

 

Depodankapiya.com MEGAVİZYON İTH.İHR VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ firmasına ait bir e-ticaret sitesidir. Birçok markanın  ithalatçısı ve üretici olması nedeniyle herhangi bir aracı olmadan  direk tüketiciye  aynı gün kargolama imkanı ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca TSE onaylı servisi ile elektronik tüm ürünlerde 2 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süre içerisinde arızalanan tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkanı ile tarafımıza ulaşmasını ve en kısa zamanda ilgili sorunu giderip  yine ücretsiz olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Firmamız MEGAVİZYON, 2001 yılında kurulmuştur. Yenilikçi ve genç yönetim organizasyonu, Türkiye geneline hizmet veren dağıtım kanalı, perakende sektöründe tecrübeli satış kadrosu, kendine ait 5000 m2 kapalı depolama alanı, ileri teknolojiyle donatılmış merkez ofisi ile İstanbul Samandıra' da faaliyet göstermektedir. İthal ettiği kaliteli ve farklı ürünleriyle Türkiye pazarında takip edilen öncü ve yenilikçi bir firmadır. 10 ana kategoride JWIN, SKYPAL, OYUMCAK, PHILIPS ve CASIO markaları ile toplam 500 civarında ürün çeşidine sahiptir. Kuruluştaki ana faaliyet konusu, Türkiye' de özellikle organize perakende zincirlerine dönemsel promosyon ürünler ve spot ürünler sağlamak olan MEGAVİZYON, birçok büyük mağazanın ses getiren satış aktivitelerine öncülük etmiştir. Etkin satış gücü ile satışını yaptığı tüm ürünleri kısa sürede piyasada bilinir ve tercih edilir hale getirmeyi başarmıştır.

MEGAVİZYON, Türkiye Casio  Müzik Aletleri Resmi Distribütördür. Org ve piyano ürünlerini tüm elektronik ve yerel zincir mağazalar, özel ve devlet okulları, e-ticaret siteleri resmi dağıtıcısıdır.

Ayrıca Jwin markası ile Müzik Aletleri (Org,piyano gitar,keman,bateri,mızıka,ritim aletleri ve aksesuarları vb ürünler Ses sistemleri,Oyun konsol aksesuarları vb ürünleri,Skypal markası ile Kulaklık,Klavye,Mouse,Sıcak Su torbası vb promosyonluk ürünler, Oyumcak ve micomic markaları ile oyuncak, Evstyle markası ile mutfak gereçleri ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.

Toptan ürün alımı yapmak istiyorum?

Toptan ürün alımı yapmak isteyen bayiler vb firmalar için bayi girişi üyelik oluşturulması veya iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

 

Bir iki günde.

 

Ürünleriniz garantili mi?

 

Evet.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4