• Giriş seviyesinde fiyatlandırılmış bir USB mikrofon, başlangıç ​​seviyesindekilere iyi hizmet etmelidir: deneyimli bir ses mühendisinin bilgi ve becerilerine sahip olmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken fişe takmak, bilmeniz gereken tek şey işe yarayıp yaramadığı.
  • FIFINE K669B tam olarak bu tür bir USB mikrofondur. Mac, Windows veya Play Station ( Xbox ile çalışmaz) ile bağladıktan ve yazılım ayarında varsayılan cihaz olup olmadığını kontrol ettikten sonra , ter dökmeden işinize başlayabilirsiniz.  
  • Kusursuz kurulum bir bilgisayarda ve oyun konsolunda durmaz, aynı tür uyumluluk cep telefonlarıyla bağlantıda bulunabilir . Bir USB adaptörüyle (tip C/mikro USB/aydınlatıcı erkekten A tipine kadar), hızlı bir kayıt stili için Android, iPhone ve iPad'inizden en iyi ses kalitesini elde edebilirsiniz. 
 

 

  • Parlaklık, metalik siyah kaplamadan değil, profesyonel bir his veren ve aynı zamanda ezilme riskini azaltan gerçek tamamen metal gövdeden kaynaklanmaktadır . 
  • Form faktörünün ne kadar sıkı olduğu göz önüne alındığında, 550 gramlık ağırlık, mikrofonun şık bir masa üzerinde hareket etmesini engelleyecek kadar ağırdır. 
  • Kulaklık yayıncıları, bağımsız bir mikrofon kullanmaktan daha da fazla fayda sağlayacaktır: Kulağa zarar vermeyen hacimli bir kulaklık atılabilir. İzleyicilerinize daha temiz bir akış çerçevesi sunmak için mikrofonu web kameranızın erişemeyeceği bir yere koyabilirsiniz.  
  • Bu kullanan bir dikey ve yatay olarak ayarlanabilir döner monte . Böylece hangi masaya oturursa otursun, yine de kolaylıkla mükemmel bir alma açısı oluşturabilirsiniz. Katlanabilir ve çıkarılabilir bir tripod , yolda kullanım için mikrofonu paketlemeniz gerektiğinde harika bir artı noktadır.  

 

 

Adoble Audition

Garageband

OBS

Discord

 

 

 

Kardioid desenle birleştiğinde, en çok tercih edilen kalibrasyon, en belirgin özellik netliğini işaret eder. Bu nedenle, diğer USB yoğunlaştırıcı mikrofon ile karşılaştırıldığında, daha dikkat çekici ses odaklama özelliğine sahiptir ve seslendirme, ses kaydı için daha fazla ayrıntıyı en üst seviyeye çıkarır.

 

 

 

  • Gürültü izolasyonu hiçbir zaman bir kondenser mikrofonun avantajı değildir, ancak fiyat için nispeten düşük bir kendi kendine gürültü seviyesidir. Entegre devre sayesinde daha az tıslama duyacaksınız. Yuvarlak ses, çoğu USB mikrofonunun bir satış noktası değildir, ancak mikrofonu ağzınıza yaklaştırarak sesinizi daha sıcak ve podcast için daha meşgul hale getirebilirsiniz. 
  • Geniş ve düz frekans tepkisi nedeniyle K669B, düşük, orta ve yükseklere eşit derecede duyarlıdır ve tüm uygulamalarda tutarlı performans sağlar. Ayrıca, iyi bir sıkıştırma ve amplifikasyon oranı sayesinde sesinizi çok daha az artifakt ve bozulma ile dengeler. 
  • Sonuç olarak, bir USB mikrofon olmasına rağmen, fiyat için podcast ve seslendirme için mümkün olan en iyi ham kaliteyi sunarak, sizi birçok ses eşitleme veya gürültü azaltma derdinden kurtarır. 

 

Özellikler

 

Tip yoğunlaştırıcı
Kutup Deseni

kardioid

Frekans tepkisi
20-20kHz
Duyarlılık -34d±30% (at 1kHz)
S / N Oranı
78dB
Bit Hızı ve Örnek Hızı
16 bit 48kHz
Güç kaynağı
5V USB gücü
Çıkış Bağlantısı
USB 2.0
kargo ağırlığı
0.6 kg


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4